Galerija

2022.gada ziema

Pirmais gads, kad uzņemam ciemiņus arī ziemā. 

2022.gada rudens

Burvīgi viesu foto!

2022.gada vasara

Putna lidojumā noķērtā vasaras rietošā saule!

2022.gada vasara

Agrā pavasarī iesējām saulespuķes. Lai gan ar zemes sagatavošanu mums palīdzēja, pēc tam neizmantojām mūsdienīgas tehnoloģijas, bet gan sentēvu metodes - ar grābekli izlīdzinājām zemi, ar kapli izdzinām renīti un ar rokām sēkliņu pa sēkliņai iesējām veselu lauku. Un augustā pienāca mirklis, kuru grūti aprakstīt vārdiem. Dzeltenais zelts! 

2022.gada vasara

Pa šo gadu izdarīts milzu darbs - pārrakts blakus esošais dīķis, nosiltināts namiņš, uzbūvēta lielāka terase, strādāts pie apkārtnes sakārtošanas - ierīkots mazdārziņš, iesēts saulespuķu lauks. Arī zālājs krietni saņēmies, taču to noteikti nedaudz ietekmēja aizkavējušies būvdarbi mūsu pagalmā.  

2021.gada rudens

Atpūtas vieta „Ciemiņos” rudenī, mirkli pēc pirmās sezonas noslēgšanas. 

2021.gada vasara

Esam uzcēluši namiņu Ciemiņos.. iekārtojuši to tā, lai katrs ciemiņš šeit justos kā mājās. Pamazām (taču ne tik ātri, kā gribētos) aug zālājs. Blakus esošās ēkas skaidri liek saprast savu vecumu, taču arī tām, kā jau katrai mājai, ir savs stāsts. 

2020.gads - 2021.gads 

Atpūtas vietas „Ciemiņos” rašanās vēsture jeb dažādos gadalaikos sastrādātais un paveiktais (konkrētāk - no 2020.gada pavasara līdz 2021.gada vasarai). 

Taisnība Rainim, ka: „Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" – arī sena lauku viensēta, ja vien tai palīgā nāk darbīgas rokas.

2021.gada agrs pavasaris

Ziemai vēl īsti neatkāpjoties, esam uzsākuši namiņa būvniecību. Pāris vārdos - dubļos līdz ausīm.